Susumu RM2012B-102/104-PBVW10
RM2012B-102/104-PBVW10 picture photo
Mfg. Part Number
RM2012B-102/104-PBVW10
Brief Description
RES ARRAY 2 RES MULT OHM 0805
Datasheet Download
RM2012B-102/104-PBVW10.pdf
Availability of RM2012B-102/104-PBVW10
QUANTITY
RM2012B-102/104-PBVW10 Order Process
Ship out your order
Specifications of RM2012B-102/104-PBVW10
Internal Part NumberEIS-RM2012B-102/104-PBVW10
PackagingTape & Reel (TR)
Circuit TypeIsolated
Resistance (Ohms)1k, 100k
Tolerance±0.1%
Number of Resistors2
Number of Pins4
Power Per Element50mW
Temperature Coefficient±25ppm/°C
Operating Temperature-55°C ~ 155°C
Size / Dimension0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Height0.020" (0.50mm)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)RM2012B-102/104-PBVW10
Related LinksRM2012B-102, RM2012B-102/104-PBVW10 Datasheet, Susumu Distributor
RM2012B-102/104-PBVW10 Details Description
Related parts for RM2012B-102/104-PBVW10
RES 30 OHM 1/2W 5% AXIAL datasheet.pdf
AC/DC CONVERTER 5.1V 160W datasheet.pdf
CAP ALUM 3300UF 20% 10V SMD datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 26POS VERT 5.08MM datasheet.pdf
RELAY TELECOM DPDT 2A 4.5V datasheet.pdf
CAP CER 1200PF 100V X7R AXIAL datasheet.pdf
PADDLE SW COVER FOR INCANDSCENT datasheet.pdf
CONN PLUG 39POS INLINE PIN datasheet.pdf
CONVERT DC/DC 1W 15V 67MA OUT datasheet.pdf
DIODE ZENER 5.6V 1.5W DO204AL datasheet.pdf
9POS F R/A.590 'C' FILT 1300PF datasheet.pdf