Susumu RM2012B-103/203-NWWP10
RM2012B-103/203-NWWP10 picture photo
Mfg. Part Number
RM2012B-103/203-NWWP10
Brief Description
RES ARRAY 2 RES MULT OHM 0805
Datasheet Download
RM2012B-103/203-NWWP10.pdf
Availability of RM2012B-103/203-NWWP10
QUANTITY
RM2012B-103/203-NWWP10 Order Process
Ship out your order
Specifications of RM2012B-103/203-NWWP10
Internal Part NumberEIS-RM2012B-103/203-NWWP10
PackagingTape & Reel (TR)
Circuit TypeIsolated
Resistance (Ohms)10k, 20k
Tolerance±0.05%
Number of Resistors2
Number of Pins4
Power Per Element50mW
Temperature Coefficient±10ppm/°C
Operating Temperature-55°C ~ 155°C
Size / Dimension0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Height0.020" (0.50mm)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)RM2012B-103/203-NWWP10
Related LinksRM2012B-103, RM2012B-103/203-NWWP10 Datasheet, Susumu Distributor
RM2012B-103/203-NWWP10 Details Description
Related parts for RM2012B-103/203-NWWP10
IC CONTROLR AT/LAN TP IN 160PQFP datasheet.pdf
CABLE ASSEM .05" 40POS M-M 2" datasheet.pdf
CONN EDGECARD 64POS .125 EXTEND datasheet.pdf
CONV DC/DC 3W SNGL 12V OUT SIP8 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 85V 150W datasheet.pdf
CONN RCPT 10POS FLANGE W/SKT datasheet.pdf
CABLE 2COND 12AWG CLEAR 100' datasheet.pdf
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4DIP datasheet.pdf
FIXED IND 6.8UH 274MA 2 OHM SMD datasheet.pdf
Connector Receptacle 28 Position 0.079" (2.00mm) Gold Surface Mount datasheet.pdf