Susumu RM2012B-104/204-NWWP10
RM2012B-104/204-NWWP10 picture photo
Mfg. Part Number
RM2012B-104/204-NWWP10
Brief Description
RES ARRAY 2 RES MULT OHM 0805
Datasheet Download
RM2012B-104/204-NWWP10.pdf
Availability of RM2012B-104/204-NWWP10
QUANTITY
RM2012B-104/204-NWWP10 Order Process
Ship out your order
Specifications of RM2012B-104/204-NWWP10
Internal Part NumberEIS-RM2012B-104/204-NWWP10
Circuit TypeIsolated
Resistance (Ohms)100k, 200k
Tolerance±0.05%
Number of Resistors2
Number of Pins4
Power Per Element50mW
Temperature Coefficient±10ppm/°C
Operating Temperature-55°C ~ 155°C
Size / Dimension0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Height0.020" (0.50mm)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)RM2012B-104/204-NWWP10
Related LinksRM2012B-104, RM2012B-104/204-NWWP10 Datasheet, Susumu Distributor
RM2012B-104/204-NWWP10 Details Description
Related parts for RM2012B-104/204-NWWP10
RES ARRAY 8 RES 2K OHM 16DIP datasheet.pdf
IC DSC 16BIT 144KB FLASH 80TQFP datasheet.pdf
SENS 2000PSI 5/8" 7/16-20 UNF 5V datasheet.pdf
CAP CER 270PF 10V X7R 0402 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 7.5V 200W datasheet.pdf
CAP TANT 1.5UF 10% 20V AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 121K OHM 0.1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
IC WATCHDOG TIMER SOT-25 datasheet.pdf
IC LED Driver DC DC Regulator I2C Dimming 1.5A (Flash) Camera Flash 16-TQFN (2x2) datasheet.pdf