Susumu RM2012B-502/104-PBVW10
RM2012B-502/104-PBVW10 picture photo
Mfg. Part Number
RM2012B-502/104-PBVW10
Brief Description
RES ARRAY 2 RES MULT OHM 0805
Datasheet Download
RM2012B-502/104-PBVW10.pdf
Availability of RM2012B-502/104-PBVW10
QUANTITY
RM2012B-502/104-PBVW10 Order Process
Ship out your order
Specifications of RM2012B-502/104-PBVW10
Internal Part NumberEIS-RM2012B-502/104-PBVW10
Circuit TypeIsolated
Resistance (Ohms)5k, 100k
Tolerance±0.1%
Number of Resistors2
Number of Pins4
Power Per Element50mW
Temperature Coefficient±25ppm/°C
Operating Temperature-55°C ~ 155°C
Size / Dimension0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Height0.020" (0.50mm)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)RM2012B-502/104-PBVW10
Related LinksRM2012B-502, RM2012B-502/104-PBVW10 Datasheet, Susumu Distributor
RM2012B-502/104-PBVW10 Details Description
Related parts for RM2012B-502/104-PBVW10
Crystal 50.0000MHz 30ppm 18pF 80 Ohm -10°C - 60°C Surface Mount 4-SOJ, 9.40mm pitch datasheet.pdf
IC DAC VIDEO 3-CH 240MHZ 48LQFP datasheet.pdf
IDC CABLE - HPK34H/AE34G/X datasheet.pdf
CAP CER 680PF 200V NP0 AXIAL datasheet.pdf
CONN HDR STR STACK 30POS 2MM SMD datasheet.pdf
OPTOISOLATOR 3.75KV TRANS 4-SSOP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.5V 75W datasheet.pdf
CONN RCPT 12POS PNL MNT SLDR datasheet.pdf
1.25" FR HOOK&LOOP BRDD SLVNG datasheet.pdf