Adesto Technologies RM25C32C-BTAC-T
RM25C32C-BTAC-T picture photo
Mfg. Part Number
RM25C32C-BTAC-T
Manufacturer
Product Category
Memory
Brief Description
IC SERIAL CBRAM 32KB TSSOP
Datasheet Download
RM25C32C-BTAC-T.pdf
Availability of RM25C32C-BTAC-T
QUANTITY
RM25C32C-BTAC-T Order Process
Ship out your order
Specifications of RM25C32C-BTAC-T
Internal Part NumberEIS-RM25C32C-BTAC-T
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package4,000
Category Integrated Circuits (ICs)
FamilyMemory
Series-
PackagingTape & Reel (TR)
Format - MemoryCBRAM - Serial
Memory TypeCBRAM
Memory Size32kb (32B Page Size)
Speed5MHz
InterfaceSPI Serial
Voltage - Supply2.7 V ~ 3.6 V
Operating Temperature0°C ~ 70°C
Package / Case8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Supplier Device Package8-TSSOP
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)RM25C32C-BTAC-T
Related LinksRM25C32, RM25C32C-BTAC-T Datasheet, Adesto Technologies Distributor
RM25C32C-BTAC-T Details Description
Related parts for RM25C32C-BTAC-T
IDC CABLE - MSR10K/MC10G/MSR10K datasheet.pdf
RES SMD 82 OHM 0.5% 1/16W 0816 datasheet.pdf
RES SMD 4.75KOHM 0.1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
FUSE BOARD MOUNT 4A 32VDC 0603 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 24POS .100 R/A SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD .050" 100POS SMD datasheet.pdf
CAP CER 4.9PF 100V NP0 0603 datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X15MM L-TAB T766 datasheet.pdf
CONN RCPT 30POS BOX MNT SKT datasheet.pdf
CONN HDR 4POS 7.50MM R/A SLDR datasheet.pdf
CAP TANT POLY 15UF 20% 35V 2917 datasheet.pdf