Susumu RM3216B-103/103-NWXL10
RM3216B-103/103-NWXL10 picture photo
Mfg. Part Number
RM3216B-103/103-NWXL10
Brief Description
RES ARRAY 2 RES 10K OHM 1206
Datasheet Download
RM3216B-103/103-NWXL10.pdf
Availability of RM3216B-103/103-NWXL10
QUANTITY
RM3216B-103/103-NWXL10 Order Process
Ship out your order
Specifications of RM3216B-103/103-NWXL10
Internal Part NumberEIS-RM3216B-103/103-NWXL10
PackagingTape & Reel (TR)
Circuit TypeIsolated
Resistance (Ohms)10k
Tolerance±0.05%
Number of Resistors2
Number of Pins4
Power Per Element62.5mW
Temperature Coefficient±10ppm/°C
Operating Temperature-55°C ~ 155°C
Size / Dimension0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Height0.020" (0.50mm)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)RM3216B-103/103-NWXL10
Related LinksRM3216B-103, RM3216B-103/103-NWXL10 Datasheet, Susumu Distributor
RM3216B-103/103-NWXL10 Details Description
Related parts for RM3216B-103/103-NWXL10
TOOL FOR PYF-S RELAY SOCKET 1PC datasheet.pdf
TRANS NPN 30V 0.05A TO-92S datasheet.pdf
RES 2.1K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
IC POT DGTL DUAL 256-TAP 14TSSOP datasheet.pdf
RES 261 OHM 1W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
RES ARRAY 8 RES 39 OHM 9SIP datasheet.pdf
BNC RIGHT ANGLE TRIAX PLUG, FOR datasheet.pdf
DIODE ARRAY SCHOTTKY 35V TO220AB datasheet.pdf
RES SMD 240 OHM 5% 1/10W 0603 datasheet.pdf