Susumu RM3216B-103/104-PBVW10
RM3216B-103/104-PBVW10 picture photo
Mfg. Part Number
RM3216B-103/104-PBVW10
Datasheet Download
RM3216B-103/104-PBVW10.pdf
Availability of RM3216B-103/104-PBVW10
QUANTITY
RM3216B-103/104-PBVW10 Order Process
Ship out your order
Specifications of RM3216B-103/104-PBVW10
Internal Part NumberEIS-RM3216B-103/104-PBVW10
Circuit TypeIsolated
Resistance (Ohms)10k, 100k
Tolerance±0.1%
Number of Resistors2
Number of Pins4
Power Per Element62.5mW
Temperature Coefficient±25ppm/°C
Operating Temperature-55°C ~ 155°C
Size / Dimension0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Height0.020" (0.50mm)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)RM3216B-103/104-PBVW10
Related LinksRM3216B-103, RM3216B-103/104-PBVW10 Datasheet, Susumu Distributor
RM3216B-103/104-PBVW10 Details Description
Related parts for RM3216B-103/104-PBVW10
Connector Header 36 Position 0.197" (5.00mm) Tin-Lead Through Hole datasheet.pdf
CAP TANT POLY 330UF 6.3V 2917 datasheet.pdf
IC SWITCH QUAD SPDT 16TVSOP datasheet.pdf
Connector Receptacle 56 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
IC SRAM 4.5MBIT 200MHZ 165CABGA datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 85V 100W datasheet.pdf
8301-12 TERMINAL DRAG SPRING datasheet.pdf
SURFACE BELT 4X90" A MED datasheet.pdf
CONN BASE SIDE ENTRY SZE6 M32 datasheet.pdf
CAP FILM 0.00062UF 5% 2500VDC AX datasheet.pdf
0.1 uF, +5 V Powered CMOS RS-232 Drivers/Receivers IC datasheet.pdf