TE Connectivity Raychem Cable Protection RMK-18X50-A4
RMK-18X50-A4 picture photo
Mfg. Part Number
RMK-18X50-A4
Manufacturer
Product Category
Labels, Labeling
Brief Description
LABEL ID PRODUCT
Datasheet Download
RMK-18X50-A4.pdf
Availability of RMK-18X50-A4
QUANTITY
RMK-18X50-A4 Order Process
Ship out your order
Specifications of RMK-18X50-A4
Internal Part NumberEIS-RMK-18X50-A4
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1,800
Category Computers, Office - Components, Accessories
FamilyLabels, Labeling
SeriesRMK
Packaging36 per Sheet
TypeLabel
Label TypeDie-Cut
Label Size0.71" x 1.97" (18mm x 50mm)
MaterialPolyester
ColorWhite
For Use With/Related ProductsInk Jet Printer
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)RMK-18X50-A4
Related LinksRMK-18, RMK-18X50-A4 Datasheet, TE Connectivity Raychem Cable Protection Distributor
RMK-18X50-A4 Details Description
Related parts for RMK-18X50-A4
IC REG BOOST PROG 0.75A 8SOIC datasheet.pdf
CONN EDGECARD 44POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
SWITCH PUSH SPST-NO 0.4VA 20V datasheet.pdf
OSC XO 50.000MHZ HCMOS TTL SMD datasheet.pdf
IC ADC 12BIT 80MSPS 32LFCSP datasheet.pdf
CONN HSG PLUG 26POS SKT STRGHT datasheet.pdf
CONN RCPT 7POS PNL MNT SKT CRIMP datasheet.pdf
HEATSINK 25X25X25MM R-TAB T766 datasheet.pdf
OPTOISOLATOR 5KV TRIAC 4DIP datasheet.pdf
RGGD RJ45 R/A JACK 8POS CBL HDR datasheet.pdf
RELAY GEN PURP datasheet.pdf
CAP ALUM 470UF 20% 6.3V RADIAL datasheet.pdf