TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine RNF-100-3/16-BKSTK-CS5529
RNF-100-3/16-BKSTK-CS5529 picture photo
Mfg. Part Number
RNF-100-3/16-BKSTK-CS5529
Brief Description
HEAT SHRINK
Datasheet Download
RNF-100-3/16-BKSTK-CS5529.pdf
Availability of RNF-100-3/16-BKSTK-CS5529
QUANTITY
RNF-100-3/16-BKSTK-CS5529 Order Process
Ship out your order
Specifications of RNF-100-3/16-BKSTK-CS5529
Internal Part NumberEIS-RNF-100-3/16-BKSTK-CS5529
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1,000
SeriesRNF-100
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)RNF-100-3/16-BKSTK-CS5529
RNF-100-3/16-BKSTK-CS5529 Details Description
Related parts for RNF-100-3/16-BKSTK-CS5529
Crystal 18.4320MHz 30ppm Series 50 Ohm -40°C - 85°C Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC) datasheet.pdf
SW PLNGR SPDT 15A SCRW TERM 125V datasheet.pdf
RES ARRAY 4 RES 5.6K OHM 2010 datasheet.pdf
SENSOR PRESS 30PSIG ANALOG datasheet.pdf
LED EASYWHT NEU WHT 4000K 2SMD datasheet.pdf
SWITCH ROTARY DIP 16POS SMD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 150W datasheet.pdf
CONN SOCKET SIP 8POS GOLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 56POS .100" datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X30MM R-TAB T412 datasheet.pdf
CONN PLUG 19POS INLINE SKT datasheet.pdf
CAP TANT POLY 680UF 8V AXIAL datasheet.pdf