TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine RNF-100-3/16-RD-SP-CS5004
RNF-100-3/16-RD-SP-CS5004 picture photo
Mfg. Part Number
RNF-100-3/16-RD-SP-CS5004
Brief Description
HEAT SHRINK
Datasheet Download
RNF-100-3/16-RD-SP-CS5004.pdf
Availability of RNF-100-3/16-RD-SP-CS5004
QUANTITY
RNF-100-3/16-RD-SP-CS5004 Order Process
Ship out your order
Specifications of RNF-100-3/16-RD-SP-CS5004
Internal Part NumberEIS-RNF-100-3/16-RD-SP-CS5004
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1,000
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)RNF-100-3/16-RD-SP-CS5004
RNF-100-3/16-RD-SP-CS5004 Details Description
Related parts for RNF-100-3/16-RD-SP-CS5004
RES SMD 6.49 OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CONN PLUG 4POS RT ANG W/PINS datasheet.pdf
IC LASR DVR 3.3GBPS 3.3V 24LFCSP datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 79POS WALLMNT SCKT datasheet.pdf
CONN PLUG 16POS STRAIGHT W/SCKT datasheet.pdf
IC REG LDO 1.8V/2.8V 10DFN datasheet.pdf
RES 4.37K OHM 1/8W .25% AXIAL datasheet.pdf