Murata Electronics North America RPE117X7R225K100V
RPE117X7R225K100V picture photo
Mfg. Part Number
RPE117X7R225K100V
Datasheet Download
RPE117X7R225K100V.pdf
Availability of RPE117X7R225K100V
QUANTITY
RPE117X7R225K100V Order Process
Ship out your order
Specifications of RPE117X7R225K100V
Internal Part NumberEIS-RPE117X7R225K100V
Delivery TimeIn stock, ship RPE117X7R225K100V today.
SeriesRPE117X7R2
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeSMD
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-RPE117X7R225K100V
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksRPE117X7, RPE117X7R225K100V Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
RPE117X7R225K100V Details Description
Related parts for RPE117X7R225K100V
CONN HEADER .100 SNGL STR 33POS datasheet.pdf
FIXED IND 33UH 950MA 250 MOHM datasheet.pdf
BUZZER 3.70KHZ 3-20VDC 90DB PCB datasheet.pdf
RES SMD 324K OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CAP CER 0.068UF 100V X7R RADIAL datasheet.pdf
ANT TWO-WAY A 38.1-48MHZ BN CONN datasheet.pdf
CHOKE COMMON MODE 25UH SMD datasheet.pdf
DIODE ZENER 800MW SMF DO219AB datasheet.pdf
PIN FORMING datasheet.pdf
CRYSTAL 37.400 MHZ 6PF SMT datasheet.pdf