Murata Electronics North America RPE121X7R104K50M6083N101
RPE121X7R104K50M6083N101 picture photo
Mfg. Part Number
RPE121X7R104K50M6083N101
Datasheet Download
RPE121X7R104K50M6083N101.pdf
Availability of RPE121X7R104K50M6083N101
QUANTITY
RPE121X7R104K50M6083N101 Order Process
Ship out your order
Specifications of RPE121X7R104K50M6083N101
Internal Part NumberEIS-RPE121X7R104K50M6083N101
Delivery TimeIn stock, ship RPE121X7R104K50M6083N101 today.
SeriesRPE121X7R104K5
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeOriginal
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-RPE121X7R104K50M6083N101
MURATA Product CategoryMURATA Components
RPE121X7R104K50M6083N101 Details Description
Related parts for RPE121X7R104K50M6083N101
CONN HEADER 10POS 1.25MM SMD TIN datasheet.pdf
SWITCH PUSHBUTTON SPDT 5A 125V datasheet.pdf
RND SPACER 0.125" NYLON 18.29MM datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 3 Circuit 0.438" (11.12mm) datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 26POS SKT datasheet.pdf
CONN EDGECARD 56POS .100" datasheet.pdf
508 TB SPRING PLUG datasheet.pdf
LED ARRAY 3000LM COOL WHITE COB datasheet.pdf
OSC XO 8.192MHZ HCMOS TTL SMD datasheet.pdf
TV 61C 61#20 SKT RECP datasheet.pdf
450UF 100V 35X54 85C ST datasheet.pdf