Murata Electronics North America RPE132901X7R103M50M6235100
RPE132901X7R103M50M6235100 picture photo
Mfg. Part Number
RPE132901X7R103M50M6235100
Datasheet Download
RPE132901X7R103M50M6235100.pdf
Availability of RPE132901X7R103M50M6235100
QUANTITY
RPE132901X7R103M50M6235100 Order Process
Ship out your order
Specifications of RPE132901X7R103M50M6235100
Internal Part NumberEIS-RPE132901X7R103M50M6235100
Delivery TimeIn stock, ship RPE132901X7R103M50M6235100 today.
SeriesRPE132901X7R103
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeOriginal
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-RPE132901X7R103M50M6235100
MURATA Product CategoryMURATA Components
RPE132901X7R103M50M6235100 Details Description
Related parts for RPE132901X7R103M50M6235100
CAP MICA 33PF 5% 500V 1210 datasheet.pdf
CAP FILM 0.018UF 10% 1.6KVDC RAD datasheet.pdf
RES SMD 3.65 OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
CAP TANT 6.8UF 16V 20% 1206 datasheet.pdf
LED XLAMP WARM WHITE 3000K 4SMD datasheet.pdf
IC LP SUPERVISRY CIRCUIT 4X2SON datasheet.pdf
CONN RCPT 6POS PNL MNT PIN datasheet.pdf
762 TB SOCKET OPEN VER datasheet.pdf
CAP FILM 390NF 5% 100VDC RAD datasheet.pdf