TE Connectivity AMP Connectors RPS-22-18/2.0-S3-9
RPS-22-18/2.0-S3-9 picture photo
Mfg. Part Number
RPS-22-18/2.0-S3-9
Manufacturer
Product Category
Labels, Labeling
Brief Description
HEAT SHRINK SLEEVE
Datasheet Download
RPS-22-18/2.0-S3-9.pdf
Availability of RPS-22-18/2.0-S3-9
QUANTITY
RPS-22-18/2.0-S3-9 Order Process
Ship out your order
Specifications of RPS-22-18/2.0-S3-9
Internal Part NumberEIS-RPS-22-18/2.0-S3-9
Lead Free Status / RoHS StatusNot applicable / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package250
Category Cables, Wires - Management
FamilyLabels, Labeling
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)RPS-22-18/2.0-S3-9
Related LinksRPS-22-18, RPS-22-18/2.0-S3-9 Datasheet, TE Connectivity AMP Connectors Distributor
RPS-22-18/2.0-S3-9 Details Description
Related parts for RPS-22-18/2.0-S3-9
CAP TANT 33UF 10V 20% 1411 datasheet.pdf
IC MUX/DEMUX 8X1 16TSSOP datasheet.pdf
RES SMD 18 OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
RES 3.97K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
CAP TANT 4.7UF 5% 50V AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 7.15K OHM 1% 0.15W 1505 datasheet.pdf
D4NL-2GFG-B datasheet.pdf
OPTICAL ENCODER datasheet.pdf
RES ARRAY 13 RES 120K OHM 14SOIC datasheet.pdf