Susumu RR1220P-3321-B-M-T5
RR1220P-3321-B-M-T5 picture photo
Mfg. Part Number
RR1220P-3321-B-M-T5
Brief Description
RES SMD 3.32KOHM 0.1% 1/10W 0805
Datasheet Download
RR1220P-3321-B-M-T5.pdf
Availability of RR1220P-3321-B-M-T5
QUANTITY
RR1220P-3321-B-M-T5 Order Process
Ship out your order
Specifications of RR1220P-3321-B-M-T5
Internal Part NumberEIS-RR1220P-3321-B-M-T5
PackagingTape & Reel (TR)
Resistance (Ohms)3.32k
Tolerance±0.1%
Power (Watts)0.1W, 1/10W
CompositionThin Film
Features-
Temperature Coefficient±25ppm/°C
Operating Temperature-55°C ~ 125°C
Package / Case0805 (2012 Metric)
Supplier Device Package0805
Size / Dimension0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Height0.020" (0.50mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)RR1220P-3321-B-M-T5
Related LinksRR1220P-3, RR1220P-3321-B-M-T5 Datasheet, Susumu Distributor
RR1220P-3321-B-M-T5 Details Description
Related parts for RR1220P-3321-B-M-T5
CONN RCA JACK R/A YELLOW PCB datasheet.pdf
FIXED IND 390NH 700MA 300 MOHM datasheet.pdf
IC VREF SHUNT ADJ TO92-3 datasheet.pdf
CAP ALUM 1200UF 100V SCREW datasheet.pdf
TRANS PNP 30V 5A SOT-223 datasheet.pdf
SENSOR 300PSI M12-1.5 6G .5-4.5V datasheet.pdf
CONN PLUG 5POS STRAIGHT W/SCKT datasheet.pdf
RES 14K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN RCPT 61POS FLANGE W/PINS datasheet.pdf
VHDM LITE 8R 10C SHIELD END BP datasheet.pdf
CAP CER 24PF 100V NP0 0805 datasheet.pdf
CAP FILM 18NF 5% 250VDC RAD datasheet.pdf