Sullins Connector Solutions RZB13DHAS
RZB13DHAS picture photo
Mfg. Part Number
RZB13DHAS
Brief Description
CONN EDGE DUAL .050 R/A 26 POS
Datasheet Download
RZB13DHAS.pdf
Availability of RZB13DHAS
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
RZB13DHAS Order Process
Ship out your order
Specifications of RZB13DHAS
Internal Part NumberEIS-RZB13DHAS
PackagingTray
Card TypeNon Specified - Dual Edge
GenderFemale
Number of Positions/Bay/Row13
Number of Positions26
Card Thickness0.062" (1.57mm)
Number of Rows2
Pitch0.050" (1.27mm)
ColorBlack
Flange FeatureSide Mount Opening, Unthreaded, 0.125" (3.18mm) Dia
Operating Temperature-65°C ~ 125°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)RZB13DHAS
Related LinksRZB1, RZB13DHAS Datasheet, Sullins Connector Solutions Distributor
RZB13DHAS Details Description
Related parts for RZB13DHAS
CONN FAKRA JACK STR 50 OHM CRIMP datasheet.pdf
IDC CABLE - CKR40S/AE40M/CCE40S datasheet.pdf
CAP CER 22PF 100V NP0 0603 datasheet.pdf
RES CHAS MNT 47 OHM 5% 800W datasheet.pdf
SIDACTOR BI 170V 150A DO214AA datasheet.pdf
LED MT SR VERT X 0.695" 3MM 2LD datasheet.pdf
RES 133 OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
BIG CHIP LED HB MODULE WHITE datasheet.pdf
DIODE ZENER 130V 3W DO216AA datasheet.pdf
IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC datasheet.pdf
DIODE ZENER 10V 1.3W DO41 datasheet.pdf
CAP CER 6.8PF 25V NP0 0805 datasheet.pdf