Sullins Connector Solutions RZB92DHAS-S329
RZB92DHAS-S329 picture photo
Mfg. Part Number
RZB92DHAS-S329
Brief Description
CONN EDGE PCI DUAL R/A 184 POS
Datasheet Download
RZB92DHAS-S329.pdf
Availability of RZB92DHAS-S329
QUANTITY
RZB92DHAS-S329 Order Process
Ship out your order
Specifications of RZB92DHAS-S329
Internal Part NumberEIS-RZB92DHAS-S329
ConditionNew & Unused, Original Sealed
EDA / CAD ModelsDownload from Accelerated Designs
PackagingTray
Card TypePCI 3.3V 64 Bit
GenderFemale
Number of Positions/Bay/Row11; 49; 32
Number of Positions184
Card Thickness0.062" (1.57mm)
Number of Rows2
Pitch0.050" (1.27mm)
ColorBlack
Flange FeatureSide Mount Opening, Unthreaded, 0.125" (3.18mm) Dia
Operating Temperature-65°C ~ 125°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)RZB92DHAS-S329
Related LinksRZB92DH, RZB92DHAS-S329 Datasheet, Sullins Connector Solutions Distributor
RZB92DHAS-S329 Details Description
Related parts for RZB92DHAS-S329
CONN HEADER .100 DUAL R/A 58POS datasheet.pdf
IC OPAMP JFET 4MHZ 8SO datasheet.pdf
CONN EDGECARD 34POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
CONV DC/DC 300W 12V 25A NEG LOG datasheet.pdf
LABEL 8X2" BLCK/RED ON YEL 50/PK datasheet.pdf
CONN COUPLR RCPT MTRJ-MTRJ SMPLX datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 66W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 85V 200W datasheet.pdf
RES 2.2M OHM 1/2W 5% AXIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 32000UF 40V SCREW datasheet.pdf
DIODE ZENER 6.8V 2W SMBG datasheet.pdf