Seiko Instruments S-1000C24-N4T1G
S-1000C24-N4T1G picture photo
Mfg. Part Number
S-1000C24-N4T1G
Brief Description
IC VOLT DETECTOR 24V SC-82AB
Datasheet Download
S-1000C24-N4T1G.pdf
Availability of S-1000C24-N4T1G
QUANTITY
S-1000C24-N4T1G Order Process
Ship out your order
Specifications of S-1000C24-N4T1G
Internal Part NumberEIS-S-1000C24-N4T1G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package3,000
Reset Timeout-
Voltage - Threshold2.4V
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
Mounting TypeSurface Mount
Package / CaseSC-82A, SOT-343
Supplier Device PackageSC-82AB
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)S-1000C24-N4T1G
Related LinksS-1000C, S-1000C24-N4T1G Datasheet, Seiko Instruments Distributor
S-1000C24-N4T1G Details Description
Related parts for S-1000C24-N4T1G
CAP TANT 68UF 6.3V 20% 1411 datasheet.pdf
MOSFET N-CH 75V 120A TO-220AB datasheet.pdf
KIT DESIGNATION STRIP SGL HEIGHT datasheet.pdf
IC MCU 16KB 4KB RAM 85LGA datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 75W datasheet.pdf
RES 8.25K OHM 1% 1/2W AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 12POS SKT datasheet.pdf