Seiko Instruments S-1000C34-N4T1G
S-1000C34-N4T1G picture photo
Mfg. Part Number
S-1000C34-N4T1G
Brief Description
IC VOLT DETECTOR 34V SC-82AB
Datasheet Download
S-1000C34-N4T1G.pdf
Availability of S-1000C34-N4T1G
QUANTITY
S-1000C34-N4T1G Order Process
Ship out your order
Specifications of S-1000C34-N4T1G
Internal Part NumberEIS-S-1000C34-N4T1G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package3,000
Reset Timeout-
Voltage - Threshold3.4V
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
Mounting TypeSurface Mount
Package / CaseSC-82A, SOT-343
Supplier Device PackageSC-82AB
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)S-1000C34-N4T1G
Related LinksS-1000C, S-1000C34-N4T1G Datasheet, Seiko Instruments Distributor
S-1000C34-N4T1G Details Description
Related parts for S-1000C34-N4T1G
CONN JACK PHONE 1/4" 3POS OPEN datasheet.pdf
RES SMD 243K OHM 0.25% 1/8W 1206 datasheet.pdf
IC INVERTER HEX SCHMITT 14-TSSOP datasheet.pdf
IC MCU 32BIT 256KB FLASH 64LQFP datasheet.pdf
CONN SPLICE 19-22AWG THRU datasheet.pdf
CBL RIBN 37COND 0.050 GRAY 275' datasheet.pdf
FIXED IND 15UH 240MA 1.4 OHM TH datasheet.pdf
CONN EDGECARD 36POS .100" datasheet.pdf
HEATSINK 30X30X25MM L-TAB T412 datasheet.pdf
TV 21C 21#16 PIN J/N RECP datasheet.pdf
4700UF 450V 76X146MM 85C 10000H datasheet.pdf