Seiko Instruments S-1000N19-N4T1G
S-1000N19-N4T1G picture photo
Mfg. Part Number
S-1000N19-N4T1G
Brief Description
IC VOLT DETECT N-CH 19V SC-82AB
Datasheet Download
S-1000N19-N4T1G.pdf
Availability of S-1000N19-N4T1G
QUANTITY
S-1000N19-N4T1G Order Process
Ship out your order
Specifications of S-1000N19-N4T1G
Internal Part NumberEIS-S-1000N19-N4T1G
Number of Voltages Monitored1
OutputOpen Drain or Open Collector
ResetActive Low
Reset Timeout-
Voltage - Threshold1.9V
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
Mounting TypeSurface Mount
Package / CaseSC-82A, SOT-343
Supplier Device PackageSC-82AB
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)S-1000N19-N4T1G
Related LinksS-1000N, S-1000N19-N4T1G Datasheet, Seiko Instruments Distributor
S-1000N19-N4T1G Details Description
Related parts for S-1000N19-N4T1G
DIODE GEN PURP 600V 1A SMA datasheet.pdf
CONN PLUG 26POS R/A .050" GOL datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 18POS STR 7.62MM datasheet.pdf
RES SMD 237 OHM 0.05% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CAP FILM 1.5UF 10% 275VAC RADIAL datasheet.pdf
RES 3.16K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 39POS SKT datasheet.pdf
PATCHCORD 1/4" BLACK 4' datasheet.pdf
DIL SURFACE MOUNT 2.54MM datasheet.pdf
MX150 ASSY 1.5 RCPT 1X3 CPA LTGY datasheet.pdf
CRYSTAL 7.8432 MHZ 18.0PF SMD datasheet.pdf
FIXED IND 560NH 45MA 470 MOHM datasheet.pdf