Seiko Instruments S-1000N23-M5T1G
S-1000N23-M5T1G picture photo
Mfg. Part Number
S-1000N23-M5T1G
Brief Description
IC VOLT DETECT N-CH 23V SOT23-5
Datasheet Download
S-1000N23-M5T1G.pdf
Availability of S-1000N23-M5T1G
QUANTITY
S-1000N23-M5T1G Order Process
Ship out your order
Specifications of S-1000N23-M5T1G
Internal Part NumberEIS-S-1000N23-M5T1G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package3,000
Reset Timeout-
Voltage - Threshold2.3V
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
Mounting TypeSurface Mount
Package / CaseSC-74A, SOT-753
Supplier Device PackageSOT-23-5
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)S-1000N23-M5T1G
Related LinksS-1000N, S-1000N23-M5T1G Datasheet, Seiko Instruments Distributor
S-1000N23-M5T1G Details Description
Related parts for S-1000N23-M5T1G
RES SMD 56.2 OHM 0.1% 1/10W 0805 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 75W datasheet.pdf
DIODE ZENER 4.3V 125MW 0402 datasheet.pdf
RES 887 OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
MULTI-PAIR 25COND 24AWG 1000' datasheet.pdf
MULTI-PAIR 6COND 28AWG 1000' datasheet.pdf
ROUND STANDOFF M3 NYLON 27MM datasheet.pdf
BVZ 7.62HP/03/180FC SN BK BX datasheet.pdf
FIXED IND 8.2UH 557MA 1.3 OHM datasheet.pdf
CONN MINI-D datasheet.pdf
CAP FILM 15NF 20% 400VDC AXIAL datasheet.pdf