Seiko Instruments S-1000N28-I4T1U
S-1000N28-I4T1U picture photo
Mfg. Part Number
S-1000N28-I4T1U
Brief Description
IC VOLT DETECT N-CH 28V SNT-4A
Datasheet Download
S-1000N28-I4T1U.pdf
Availability of S-1000N28-I4T1U
QUANTITY
S-1000N28-I4T1U Order Process
Ship out your order
Specifications of S-1000N28-I4T1U
Internal Part NumberEIS-S-1000N28-I4T1U
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package5,000
Reset Timeout-
Voltage - Threshold2.8V
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
Mounting TypeSurface Mount
Package / Case4-SMD, Flat Leads
Supplier Device PackageSNT-4A
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)S-1000N28-I4T1U
Related LinksS-1000N, S-1000N28-I4T1U Datasheet, Seiko Instruments Distributor
S-1000N28-I4T1U Details Description
Related parts for S-1000N28-I4T1U
IC FLASH 1MBIT 120NS 32PLCC datasheet.pdf
IC REG LDO 1.8V 3A 5DDPAK datasheet.pdf
SWITCH SLIDE DPDT 100MA 30V datasheet.pdf
RES SMD 270 OHM 5% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 60POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 36POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
REDUCER WIREWAY 4X4 TO 2.5X2.5X" datasheet.pdf
RES 5.1 OHM 1/2W 5% AXIAL datasheet.pdf
FIXED IND 1.2UH 620MA 180 MOHM datasheet.pdf
KSP-M75-15 EX PLUG NYLON datasheet.pdf
CONN RCPT 4POS BOX MNT PIN datasheet.pdf