Seiko Instruments S-1000N33-M5T1G
S-1000N33-M5T1G picture photo
Mfg. Part Number
S-1000N33-M5T1G
Brief Description
IC VOLT DETECT N-CH 33V SOT23-5
Datasheet Download
S-1000N33-M5T1G.pdf
Availability of S-1000N33-M5T1G
QUANTITY
S-1000N33-M5T1G Order Process
Ship out your order
Specifications of S-1000N33-M5T1G
Internal Part NumberEIS-S-1000N33-M5T1G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package3,000
Reset Timeout-
Voltage - Threshold3.3V
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
Mounting TypeSurface Mount
Package / CaseSC-74A, SOT-753
Supplier Device PackageSOT-23-5
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)S-1000N33-M5T1G
Related LinksS-1000N, S-1000N33-M5T1G Datasheet, Seiko Instruments Distributor
S-1000N33-M5T1G Details Description
Related parts for S-1000N33-M5T1G
FUSE HLDR CART 250V 20A PNL MNT datasheet.pdf
IC ADC 8BIT SERIAL I/O 5V 8SOIC datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 128KB FLASH 64TQFP datasheet.pdf
IC BUFF/DVR TRI-ST DUAL 20SSOP datasheet.pdf
RES SMD 133K OHM 0.25% 1/8W 0805 datasheet.pdf
RES SMD 22K OHM 0.5% 1/4W 1206 datasheet.pdf
RES SMD 33K OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
DIODE SCHOTTKY 30V 900MA SOT143 datasheet.pdf
RES 1.07M OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
64POS F SOCKET IDC NO STR.REL datasheet.pdf
CONN FPC VERT 6POS 1MM PCB datasheet.pdf
FIXED IND 2.7UH 3.55A 60 MOHM TH datasheet.pdf