Seiko Instruments S-1000N35-N4T1G
S-1000N35-N4T1G picture photo
Mfg. Part Number
S-1000N35-N4T1G
Brief Description
IC VOLT DETECT N-CH 35V SC-82AB
Datasheet Download
S-1000N35-N4T1G.pdf
Availability of S-1000N35-N4T1G
QUANTITY
S-1000N35-N4T1G Order Process
Ship out your order
Specifications of S-1000N35-N4T1G
Internal Part NumberEIS-S-1000N35-N4T1G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package3,000
Reset Timeout-
Voltage - Threshold3.5V
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
Mounting TypeSurface Mount
Package / CaseSC-82A, SOT-343
Supplier Device PackageSC-82AB
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)S-1000N35-N4T1G
Related LinksS-1000N, S-1000N35-N4T1G Datasheet, Seiko Instruments Distributor
S-1000N35-N4T1G Details Description
Related parts for S-1000N35-N4T1G
IC CCD SIGNAL PROC 14BIT 28SSOP datasheet.pdf
LED E10 BASE T3-1/4 YELLOW 28V datasheet.pdf
IC TXRX RS232/485/EIA562 24SOIC datasheet.pdf
BOARD PROTO SX28 datasheet.pdf
RES SMD 143K OHM 0.1% 1/10W 0805 datasheet.pdf
POT 1K OHM 1/4W PLASTIC LINEAR datasheet.pdf