Seiko Instruments S-1000N39-I4T1U
S-1000N39-I4T1U picture photo
Mfg. Part Number
S-1000N39-I4T1U
Brief Description
IC VOLT DETECT N-CH 39V SNT-4A
Datasheet Download
S-1000N39-I4T1U.pdf
Availability of S-1000N39-I4T1U
QUANTITY
S-1000N39-I4T1U Order Process
Ship out your order
Specifications of S-1000N39-I4T1U
Internal Part NumberEIS-S-1000N39-I4T1U
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package5,000
Reset Timeout-
Voltage - Threshold3.9V
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
Mounting TypeSurface Mount
Package / Case4-SMD, Flat Leads
Supplier Device PackageSNT-4A
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)S-1000N39-I4T1U
Related LinksS-1000N, S-1000N39-I4T1U Datasheet, Seiko Instruments Distributor
S-1000N39-I4T1U Details Description
Related parts for S-1000N39-I4T1U
TRIMMER 500K OHM 0.2W TH datasheet.pdf
CONN HEADER 6POS STR 15GOLD T/H datasheet.pdf
PUMP ONLY TWIST-LOCK 3.62" STEM datasheet.pdf
RES 1.24M OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 2.20M OHM 0.6W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 150W datasheet.pdf
CONN HEADER BKWY DL TIN 66POS datasheet.pdf
MODULE VF DISPLAY 20X2 9MM CHAR datasheet.pdf
CONN EDGECARD 30POS .100" datasheet.pdf
HEATSINK 35X35X10MM L-TAB datasheet.pdf
RES SMD 3.6 OHM 5% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CONN FML 2POS TO MALE 2POS datasheet.pdf