Seiko Instruments S-1000N39-M5T1G
S-1000N39-M5T1G picture photo
Mfg. Part Number
S-1000N39-M5T1G
Brief Description
IC VOLT DETECT N-CH 39V SOT23-5
Datasheet Download
S-1000N39-M5T1G.pdf
Availability of S-1000N39-M5T1G
QUANTITY
S-1000N39-M5T1G Order Process
Ship out your order
Specifications of S-1000N39-M5T1G
Internal Part NumberEIS-S-1000N39-M5T1G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package3,000
Reset Timeout-
Voltage - Threshold3.9V
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
Mounting TypeSurface Mount
Package / CaseSC-74A, SOT-753
Supplier Device PackageSOT-23-5
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)S-1000N39-M5T1G
Related LinksS-1000N, S-1000N39-M5T1G Datasheet, Seiko Instruments Distributor
S-1000N39-M5T1G Details Description
Related parts for S-1000N39-M5T1G
FIXED IND 15UH 3.9A 35 MOHM TH datasheet.pdf
CONN HEADER PH TOP 4POS 2MM SMD datasheet.pdf
CAP CER 100PF 250V X7R 1206 datasheet.pdf
RES SMD 1M OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 50W datasheet.pdf
RES 47 OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
FIXED IND 33UH 258MA 3 OHM SMD datasheet.pdf
CAP CER 8PF 50V NP0 0603 datasheet.pdf
BOARD EASY PS/2 datasheet.pdf
CONN PLUG 25POS STRGHT PIN datasheet.pdf
MICRO 25C P 30" WHT FLOAT NI datasheet.pdf
DIODE SCHOTTKY 10V 1A POWERMITE datasheet.pdf