Seiko Instruments S-1000N45-M5T1G
S-1000N45-M5T1G picture photo
Mfg. Part Number
S-1000N45-M5T1G
Brief Description
IC VOLT DETECT N-CH 45V SOT23-5
Datasheet Download
S-1000N45-M5T1G.pdf
Availability of S-1000N45-M5T1G
QUANTITY
S-1000N45-M5T1G Order Process
Ship out your order
Specifications of S-1000N45-M5T1G
Internal Part NumberEIS-S-1000N45-M5T1G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package3,000
Reset Timeout-
Voltage - Threshold4.5V
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
Mounting TypeSurface Mount
Package / CaseSC-74A, SOT-753
Supplier Device PackageSOT-23-5
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)S-1000N45-M5T1G
Related LinksS-1000N, S-1000N45-M5T1G Datasheet, Seiko Instruments Distributor
S-1000N45-M5T1G Details Description
Related parts for S-1000N45-M5T1G
CONN HEADER .100 DUAL STR 30POS datasheet.pdf
RES 300 OHM 1W 1% AXIAL datasheet.pdf
IC OPAMP JFET 1MHZ 8SO datasheet.pdf
RES SMD 12 OHM 1% 3/4W 2010 datasheet.pdf
DIODE SCHOTTKY 30V 40A D2PAK datasheet.pdf
RELAY GEN PURPOSE DPST 25A 12V datasheet.pdf
CONV DC/DC 1W 05VIN +/-12VOUT datasheet.pdf
IC FPGA 221 I/O 324FBGA datasheet.pdf
CONN EDGE DUAL .050 EXTEND 128PO datasheet.pdf
CONN EDGECARD 100POS .100" datasheet.pdf
CONN HEADER .050" 24POS datasheet.pdf