Seiko Instruments S-1000N46-N4T1G
S-1000N46-N4T1G picture photo
Mfg. Part Number
S-1000N46-N4T1G
Brief Description
IC VOLT DETECT N-CH 46V SC-82AB
Datasheet Download
S-1000N46-N4T1G.pdf
Availability of S-1000N46-N4T1G
QUANTITY
S-1000N46-N4T1G Order Process
Ship out your order
Specifications of S-1000N46-N4T1G
Internal Part NumberEIS-S-1000N46-N4T1G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package3,000
Reset Timeout-
Voltage - Threshold4.6V
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
Mounting TypeSurface Mount
Package / CaseSC-82A, SOT-343
Supplier Device PackageSC-82AB
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)S-1000N46-N4T1G
Related LinksS-1000N, S-1000N46-N4T1G Datasheet, Seiko Instruments Distributor
S-1000N46-N4T1G Details Description
Related parts for S-1000N46-N4T1G
RES SMD 182K OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
IC UNDERSAMPLER IF 16-QSOP datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 28KB FLASH 40DIP datasheet.pdf
AC/DC CONVERTER 24V 150W datasheet.pdf
SWITCH PLATE E-STOP BLANK datasheet.pdf
6-PUSHBUTTON PENDANT (22MM) datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 40V 25W datasheet.pdf
RES 226 OHM 2W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
RES 21.5K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf