Seiko Instruments S-80156ALPF-JBHTFU
S-80156ALPF-JBHTFU picture photo
Mfg. Part Number
S-80156ALPF-JBHTFU
Brief Description
IC VOLT DETECTOR 50MS SNT-4A
Datasheet Download
S-80156ALPF-JBHTFU.pdf
Availability of S-80156ALPF-JBHTFU
QUANTITY
S-80156ALPF-JBHTFU Order Process
Ship out your order
Specifications of S-80156ALPF-JBHTFU
Internal Part NumberEIS-S-80156ALPF-JBHTFU
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package5,000
Number of Voltages Monitored1
OutputPush-Pull, Totem Pole
ResetActive Low
Reset Timeout32.5 ms Minimum
Voltage - Threshold5.6V
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
Mounting TypeSurface Mount
Package / Case4-SMD, Flat Leads
Supplier Device PackageSNT-4A
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)S-80156ALPF-JBHTFU
Related LinksS-80156AL, S-80156ALPF-JBHTFU Datasheet, Seiko Instruments Distributor
S-80156ALPF-JBHTFU Details Description
Related parts for S-80156ALPF-JBHTFU
IDC CABLE - MPR36K/MC37M/MPR36K datasheet.pdf
RES SMD 2M OHM 5% 1/10W 0603 datasheet.pdf
RES SMD 27K OHM 1% 1/4W MELF datasheet.pdf
CONN PLUG 3 POS STRAIGHT W/SCKT datasheet.pdf
IC CLK GEN I2C BUS PROG 24QFN datasheet.pdf
DISPLAY 565NM GRN ALPHANUM 0.39" datasheet.pdf
RES 511K OHM 1/8W .5% AXIAL datasheet.pdf
2.5 G DWDM TOSA 200KM LC REC datasheet.pdf
KJB 21C 21#16 PIN J/N RECP datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 800V 8A TO263AB datasheet.pdf
CIRCUIT BREAKER datasheet.pdf
ANT 2.4GHZ 1/2WAVE WHIP datasheet.pdf