TE Connectivity Raychem Cable Protection S02-02-W1-22-9-100CS2870
S02-02-W1-22-9-100CS2870 picture photo
Mfg. Part Number
S02-02-W1-22-9-100CS2870
Datasheet Download
S02-02-W1-22-9-100CS2870.pdf
Availability of S02-02-W1-22-9-100CS2870
QUANTITY
S02-02-W1-22-9-100CS2870 Order Process
Ship out your order
Specifications of S02-02-W1-22-9-100CS2870
Internal Part NumberEIS-S02-02-W1-22-9-100CS2870
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)S02-02-W1-22-9-100CS2870
S02-02-W1-22-9-100CS2870 Details Description
Related parts for S02-02-W1-22-9-100CS2870
IC LTCH CMOS H-S SOT-23 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 44POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
IC VIDEO SERDES LONG 64TQFP datasheet.pdf
Connector Receptacle 54 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole, Right Angle datasheet.pdf
FACEPLATE SNGL GANG 6PORT WHITE datasheet.pdf
RES SMD 2.1K OHM 0.01% 1/4W 0805 datasheet.pdf
HEADER SOLDER CUP 2.54MM datasheet.pdf
FIXED IND 6.8UH 820MA 500 MOHM datasheet.pdf
DISPLAY 0.4" 2DIGIT GREEN CC SMD datasheet.pdf
MODULE THYRISTOR 95A ADD-A-PAK datasheet.pdf