TE Connectivity Raychem Cable Protection S02-03-W1-22-9-100CS2870
S02-03-W1-22-9-100CS2870 picture photo
Mfg. Part Number
S02-03-W1-22-9-100CS2870
Brief Description
SHIELD TERMINATOR
Datasheet Download
S02-03-W1-22-9-100CS2870.pdf
Availability of S02-03-W1-22-9-100CS2870
QUANTITY
S02-03-W1-22-9-100CS2870 Order Process
Ship out your order
Specifications of S02-03-W1-22-9-100CS2870
Internal Part NumberEIS-S02-03-W1-22-9-100CS2870
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)S02-03-W1-22-9-100CS2870
S02-03-W1-22-9-100CS2870 Details Description
Related parts for S02-03-W1-22-9-100CS2870
POT 5K OHM 2W WIREWOUND LINEAR datasheet.pdf
Connector Quick Connect Receptacle 12-18 AWG 0.250" (6.35mm) Crimp datasheet.pdf
RES SMD 4.42KOHM 0.1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
IC DAC LP DUAL 16-BIT 32-LQFP datasheet.pdf
CONN RCPT 3POS 22AWG .100 RED datasheet.pdf
Connector Quick Connect Receptacle 15.5-20 AWG 0.250" (6.35mm) Crimp datasheet.pdf
MOSFET N-CH 100V 72A D2PAK datasheet.pdf
CONN RCPT 8POS JAM NUT W/SKT datasheet.pdf
IC CPLD 440MC 9NS 256FBGA datasheet.pdf
IC MCU 32BIT 64KB FLASH 32QFN datasheet.pdf
CONN PLUG 37POS CABLE SKT datasheet.pdf