Panduit S050X075YAJ
S050X075YAJ picture photo
Mfg. Part Number
S050X075YAJ
Manufacturer
Product Category
Labels, Labeling
Brief Description
LASER/INKJET LABEL
Datasheet Download
S050X075YAJ.pdf
Availability of S050X075YAJ
QUANTITY
S050X075YAJ Order Process
Ship out your order
Specifications of S050X075YAJ
Internal Part NumberEIS-S050X075YAJ
Lead Free Status / RoHS StatusVendor undefined / Vendor undefined
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package5,000
Category Cables, Wires - Management
FamilyLabels, Labeling
Series-
Packaging5000 per Pkg
Label TypeSelf Laminating
Label Size0.50" x 0.75" (12.7mm x 19.1mm)
ColorWhite
MaterialPolyester
For Use With/Related ProductsLaser and Ink Jet Printers
Operating Temperature-54°C ~ 107°C
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)S050X075YAJ
Related LinksS050X, S050X075YAJ Datasheet, Panduit Distributor
S050X075YAJ Details Description
Related parts for S050X075YAJ
WIRE STRIP/CUTTER PRO6 28-10AWG datasheet.pdf
CONN EDGECARD 50POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
IC MUX/DEMUX DUAL 4X1 16SOIC datasheet.pdf
IC MCU 16BIT 64KB FLASH 44TQFP datasheet.pdf
CAP FILM 0.015UF 10% 1.6KVDC RAD datasheet.pdf
IC EEPROM 1MBIT 400KHZ 8SOIC datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 85V 100W datasheet.pdf
PUNCH datasheet.pdf
HEATSINK 54X54X15MM XCUT T766 datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X35MM L-TAB T766 datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X25MM XCUT T412 datasheet.pdf
CAP CER 360PF 200V NP0 0805 datasheet.pdf