Panduit S075X100VATY
S075X100VATY picture photo
Mfg. Part Number
S075X100VATY
Manufacturer
Product Category
Labels, Labeling
Brief Description
THERMTRANS LABEL VINYL .75
Datasheet Download
S075X100VATY.pdf
Availability of S075X100VATY
QUANTITY
S075X100VATY Order Process
Ship out your order
Specifications of S075X100VATY
Internal Part NumberEIS-S075X100VATY
Lead Free Status / RoHS StatusVendor undefined / Vendor undefined
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package5,000
Category Cables, Wires - Management
FamilyLabels, Labeling
Series-
Packaging5000 per Roll
Label TypeSelf Laminating
Label Size0.75" x 1.00" (19.05mm x 50.80mm)
ColorWhite
MaterialVinyl
For Use With/Related ProductsTDP43MY Thermal Transfer Desktop Printer
Operating Temperature-40°C ~ 93°C
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)S075X100VATY
Related LinksS075X1, S075X100VATY Datasheet, Panduit Distributor
S075X100VATY Details Description
Related parts for S075X100VATY
IC MOTOR DRIVER PAR 16DIP datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 64KB FLASH 64VQFP datasheet.pdf
CAP CER 560PF 10V X7R 0603 datasheet.pdf
TRANS NPN 20V 1A SOT-223 datasheet.pdf
CAP ALUM 15UF 20% 350V RADIAL datasheet.pdf
IC OPAMP CMOS 1.15MHZ RRO 8DFN datasheet.pdf
CONN HEADER 40POS T/H datasheet.pdf
HEATSINK 25X25X20MM L-TAB datasheet.pdf
MOD IR RCVR 56KHZ SIDE VIEW datasheet.pdf
RES 7.32K OHM 0.4W 1% AXIAL datasheet.pdf