Panduit S075X150VAC
S075X150VAC picture photo
Mfg. Part Number
S075X150VAC
Manufacturer
Product Category
Labels, Labeling
Brief Description
LBL LAM CAT5/5E/6 VNL .75"X1.5"
Datasheet Download
S075X150VAC.pdf
Availability of S075X150VAC
QUANTITY
S075X150VAC Order Process
Ship out your order
Specifications of S075X150VAC
Internal Part NumberEIS-S075X150VAC
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Cables, Wires - Management
FamilyLabels, Labeling
SeriesPanTher™, P1™
Packaging200 per Cassette
Label TypeSelf Laminating
Label Size0.75" x 1.50" (19.05mm x 38.10mm)
ColorWhite
MaterialVinyl
For Use With/Related ProductsPanduit LS8E (Hand-Held)
Operating Temperature-46°C ~ 107°C
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)S075X150VAC
Related LinksS075X, S075X150VAC Datasheet, Panduit Distributor
S075X150VAC Details Description
Related parts for S075X150VAC
RES 3.3M OHM 1/6W 5% AXIAL datasheet.pdf
CAP TANT 680UF 4V 10% 2917 datasheet.pdf
IC D/A CONV 10BIT MICRPWR 8-DIP datasheet.pdf
PANEL SIDE 42X20X0.8" BLACK 1/PR datasheet.pdf
IC REG LDO 5.7V 75MA SOT23-5 datasheet.pdf
IC OR CTRLR N+1 8TSSOP datasheet.pdf
CAP CER 1UF 50V X7R 1210 datasheet.pdf
AC/DC DESKTOP ADAPTER 36V 65W datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 28KB FLASH 28SSOP datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 20V datasheet.pdf