Panduit S075X150VAC
S075X150VAC picture photo
Mfg. Part Number
S075X150VAC
Manufacturer
Product Category
Labels, Labeling
Brief Description
LBL LAM CAT5/5E/6 VNL .75"X1.5"
Datasheet Download
S075X150VAC.pdf
Availability of S075X150VAC
QUANTITY
S075X150VAC Order Process
Ship out your order
Specifications of S075X150VAC
Internal Part NumberEIS-S075X150VAC
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Cables, Wires - Management
FamilyLabels, Labeling
SeriesPanTher™, P1™
Packaging200 per Cassette
Label TypeSelf Laminating
Label Size0.75" x 1.50" (19.05mm x 38.10mm)
ColorWhite
MaterialVinyl
For Use With/Related ProductsPanduit LS8E (Hand-Held)
Operating Temperature-46°C ~ 107°C
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)S075X150VAC
Related LinksS075X, S075X150VAC Datasheet, Panduit Distributor
S075X150VAC Details Description
Related parts for S075X150VAC
IC ENCORE MCU FLASH 32K 68PLCC datasheet.pdf
MOSFET N-CH 500V 22A TO-220 datasheet.pdf
FIXED IND 270NH 25MA 910 MOHM datasheet.pdf
CONN SODIMM DDR 200PS R/A AU SMD datasheet.pdf
D-Sub Connector Plug, Male Pins 5 (Power) Position Through Hole Solder datasheet.pdf
IGBT 600V 40A 165W TO247 datasheet.pdf
XFRMR TOROIDAL 2000VA datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 49.5W datasheet.pdf
CONN RCPT 43POS FLANGE W/PINS datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 8V 200W datasheet.pdf
MARK 9 PNEUMATIC datasheet.pdf
CONN RCPT 8POS PNL MNT THRU PIN datasheet.pdf