Panduit S100X125FAI
S100X125FAI picture photo
Mfg. Part Number
S100X125FAI
Manufacturer
Product Category
Labels, Labeling
Brief Description
INKJET LABEL OLEFIN 1.00
Datasheet Download
S100X125FAI.pdf
Availability of S100X125FAI
QUANTITY
S100X125FAI Order Process
Ship out your order
Specifications of S100X125FAI
Internal Part NumberEIS-S100X125FAI
Lead Free Status / RoHS StatusVendor undefined / Vendor undefined
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package2,500
Category Cables, Wires - Management
FamilyLabels, Labeling
Series-
Packaging2500 per Pkg
Label TypeSelf Laminating
Label Size1.00" x 1.25" (25.4mm x 31.8mm)
ColorWhite
MaterialPolyolefin
For Use With/Related ProductsInk Jet Printer
Operating Temperature-
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)S100X125FAI
Related LinksS100X, S100X125FAI Datasheet, Panduit Distributor
S100X125FAI Details Description
Related parts for S100X125FAI
DGTL ISO 1.75KV GEN PURP 22DIP datasheet.pdf
Crystal 10.0000MHz 20ppm 18pF 50 Ohm -20°C - 70°C Surface Mount HC49/US datasheet.pdf
BRD SPT SNAP LOCK SCREW MNT 7/16 datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 11POS VERT 3.5MM datasheet.pdf
FUSE AUTO 60A 58VDC BLADE datasheet.pdf
IC CTRLR DC-DC PWM HV HS 16-QSOP datasheet.pdf
RES 6.98 OHM 1W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 220UF 20% 16V RADIAL datasheet.pdf
BLZP 5.00/22/180LR SN OR BX datasheet.pdf
ENCODER CABLE 20M datasheet.pdf
AC/DC CONVERTER 36V 601W datasheet.pdf