Panduit S100X150VFTY
S100X150VFTY picture photo
Mfg. Part Number
S100X150VFTY
Brief Description
THERMTRANS LABEL VINYL 1.00
Datasheet Download
S100X150VFTY.pdf
Availability of S100X150VFTY
QUANTITY
S100X150VFTY Order Process
Ship out your order
Specifications of S100X150VFTY
Internal Part NumberEIS-S100X150VFTY
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package5,000
Series-
Packaging5000 per Roll
Label TypeSelf Laminating
Label Size1.00" x 1.50" (25.4mm x 38.1mm)
ColorOrange
MaterialVinyl
For Use With/Related ProductsTDP43MY Thermal Transfer Desktop Printer
Operating Temperature-40°C ~ 93°C
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)S100X150VFTY
Related LinksS100X1, S100X150VFTY Datasheet, Panduit Distributor
S100X150VFTY Details Description
Related parts for S100X150VFTY
IC MCU 16BIT 256KB FLASH 145LGA datasheet.pdf
CAP CER 4.7PF 500V 1111 datasheet.pdf
IC REG LDO 1.8V 1A 16MSOP datasheet.pdf
RES 80K OHM 1/4W .1% AXIAL datasheet.pdf
MOSFET N-CH 40V 8SON datasheet.pdf
CIR BRKR MAG-HYDR ROCKER datasheet.pdf
LED MODULE WHITE, 12 LEDS datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 6 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf
500 TB SP PL PCB CONNECT datasheet.pdf
TV 18C 18#20 SKT J/N RECP datasheet.pdf
IC MCU 4KB FLASH 20MHZ 32QFN datasheet.pdf