Panduit S100X225VADY
S100X225VADY picture photo
Mfg. Part Number
S100X225VADY
Brief Description
DOT MATRIX LABEL VINYL 1.00
Datasheet Download
S100X225VADY.pdf
Availability of S100X225VADY
QUANTITY
S100X225VADY Order Process
Ship out your order
Specifications of S100X225VADY
Internal Part NumberEIS-S100X225VADY
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package5,000
Series-
Packaging5000 per Pkg
Label TypeSelf Laminating
Label Size1.00" x 2.25" (25.4mm x 57.2mm)
ColorWhite
MaterialVinyl
For Use With/Related ProductsDot-Matrix Printer
Operating Temperature-40°C ~ 66°C
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)S100X225VADY
Related LinksS100X2, S100X225VADY Datasheet, Panduit Distributor
S100X225VADY Details Description
Related parts for S100X225VADY
TERM WIRE PIN 22-16AWG PIDG RED datasheet.pdf
IC MPU/RESET CIRC 1.67V SC70-4 datasheet.pdf
TVS DIODE 94VWM 152VC SMD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 7.5V 75W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 200W datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 21POS SKT datasheet.pdf
CAP TANT 2.7UF 5% 100V AXIAL datasheet.pdf
CONVERT DC/DC 12V 58.5A 702W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 75W datasheet.pdf
IC OSC VCXO 166.6667MHZ 6-CLCC datasheet.pdf