Panduit S100X650VA1Y
S100X650VA1Y picture photo
Mfg. Part Number
S100X650VA1Y
Manufacturer
Product Category
Labels, Labeling
Brief Description
THERMTRANS LABEL VINYL 1.00
Datasheet Download
S100X650VA1Y.pdf
Availability of S100X650VA1Y
QUANTITY
S100X650VA1Y Order Process
Ship out your order
Specifications of S100X650VA1Y
Internal Part NumberEIS-S100X650VA1Y
Lead Free Status / RoHS StatusVendor undefined / Vendor undefined
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package250
Category Cables, Wires - Management
FamilyLabels, Labeling
Series-
Packaging250 per Roll
Label TypeSelf Laminating
Label Size1.00" x 6.50" (25.40mm x 165.10mm)
ColorWhite
MaterialVinyl
For Use With/Related ProductsTDP43MY Thermal Transfer Desktop Printer
Operating Temperature-40°C ~ 93°C
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)S100X650VA1Y
Related LinksS100X6, S100X650VA1Y Datasheet, Panduit Distributor
S100X650VA1Y Details Description
Related parts for S100X650VA1Y
CONN EDGECARD 88POS R/A .125 SLD datasheet.pdf
RES 301 OHM 1/4W 0.5% AXIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 75W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 10V 75W datasheet.pdf
RES 51.1 OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN PLUG 18POS STRGHT W/PINS datasheet.pdf
CONVERT DC/DC 155VIN 5.5VOUT 25W datasheet.pdf
HEATSINK 50X50X25MM XCUT datasheet.pdf
HEATSINK 30X30X15MM L-TAB T766 datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 56POS PIN datasheet.pdf