TE Connectivity AMP Connectors S1030-3/4X33-FT-CS5464
S1030-3/4X33-FT-CS5464 picture photo
Mfg. Part Number
S1030-3/4X33-FT-CS5464
Manufacturer
Product Category
Glue, Adhesives, Applicators
Brief Description
ADHESIVES & SEALANTS
Datasheet Download
S1030-3/4X33-FT-CS5464.pdf
Availability of S1030-3/4X33-FT-CS5464
QUANTITY
S1030-3/4X33-FT-CS5464 Order Process
Ship out your order
Specifications of S1030-3/4X33-FT-CS5464
Internal Part NumberEIS-S1030-3/4X33-FT-CS5464
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package5
Category Tapes, Adhesives
FamilyGlue, Adhesives, Applicators
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)S1030-3/4X33-FT-CS5464
S1030-3/4X33-FT-CS5464 Details Description
Related parts for S1030-3/4X33-FT-CS5464
CONN IC DIP SOCKET 42POS GOLD datasheet.pdf
GDT 200V 25% 5KA SURFACE MOUNT datasheet.pdf
CAP TANT 3.3UF 20V 20% 1410 datasheet.pdf
RES 16.2K OHM 1/2W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
CONN HEADER 56POS R/A .100" GOLD datasheet.pdf
CONN HDR 5POS 1.27MM SMD R/A datasheet.pdf
FIXED IND 6.8MH 30MA 153 OHM TH datasheet.pdf
LED EMITTER BLUE 460NM SMD datasheet.pdf
OSC MEMS PROG 5.0X3.2MM 3.3V datasheet.pdf
FLEX POLY MOLDED PART datasheet.pdf
CAP FILM 4.7NF 10% 400VDC datasheet.pdf