TE Connectivity AMP Connectors S1255-04-3/4X100FT-CS5370
S1255-04-3/4X100FT-CS5370 picture photo
Mfg. Part Number
S1255-04-3/4X100FT-CS5370
Manufacturer
Product Category
Miscellaneous
Brief Description
ADHESIVES & SEALANTS
Datasheet Download
S1255-04-3/4X100FT-CS5370.pdf
Availability of S1255-04-3/4X100FT-CS5370
QUANTITY
S1255-04-3/4X100FT-CS5370 Order Process
Ship out your order
Specifications of S1255-04-3/4X100FT-CS5370
Internal Part NumberEIS-S1255-04-3/4X100FT-CS5370
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Uncategorized
FamilyMiscellaneous
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)S1255-04-3/4X100FT-CS5370
S1255-04-3/4X100FT-CS5370 Details Description
Related parts for S1255-04-3/4X100FT-CS5370
FUSE GLASS 300MA 250VAC 3AB 3AG datasheet.pdf
IC OPAMP GP 1MHZ 8SOIC datasheet.pdf
SENSOR IMAGE VGA MONO 52-IBGA datasheet.pdf
CONN HEADER LO-PRO 2MM 16POS SMD datasheet.pdf
COMBINATION ANVIL datasheet.pdf
RES 328K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
14+14 DIL VERT PIN HDR datasheet.pdf
CONN FPC TOP 9POS 1.00MM R/A datasheet.pdf
HEATSINK 54X54X12MM XCUT T766 datasheet.pdf
RES SMD 62K OHM 0.5% 1/4W 0603 datasheet.pdf
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER 20A datasheet.pdf