Panasonic Industrial Automation Sales S1DXM-A4C60M-AC220V
S1DXM-A4C60M-AC220V picture photo
Mfg. Part Number
S1DXM-A4C60M-AC220V
Datasheet Download
S1DXM-A4C60M-AC220V.pdf
Availability of S1DXM-A4C60M-AC220V
QUANTITY
S1DXM-A4C60M-AC220V Order Process
Ship out your order
Specifications of S1DXM-A4C60M-AC220V
Internal Part NumberEIS-S1DXM-A4C60M-AC220V
FunctionOn-Delay
Circuit4PDT (4 Form C)
Delay Time0.5 Sec ~ 60 Min
Output TypeMechanical Relay
Contact Rating @ Voltage5A @ 250VAC
Voltage - Supply200 ~ 220VAC
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)S1DXM-A4C60M-AC220V
S1DXM-A4C60M-AC220V Details Description
Related parts for S1DXM-A4C60M-AC220V
MAG CARD READER INSERT TRK1/2/3 datasheet.pdf
IC MCU 16K FLASH 256B 28-DIP datasheet.pdf
CONN HEADER .100 SINGL R/A 31POS datasheet.pdf
IC FLASH/LPDRAM 3GBIT 168VFBGA datasheet.pdf
CONN HEADER VERT SGL 14POS GOLD datasheet.pdf
CONN RCPT 19POS JAM NUT W/SCKT datasheet.pdf
IC PORT EXPANDER 18BIT 25FIPCHIP datasheet.pdf
FFC 1.00 TYPE D 24 CKTS LGT 203 datasheet.pdf
SWITCH ROTARY 1P 6POS NONSHORT datasheet.pdf
HEATSINK 50X50X12MM XCUT T766 datasheet.pdf
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 25 Position Through Hole Press-Fit datasheet.pdf