Vishay/BCcomponents S220J33SL0R63L7R
S220J33SL0R63L7R picture photo
Mfg. Part Number
S220J33SL0R63L7R
Brief Description
CAP CER 22PF 3KV SL RADIAL
Datasheet Download
S220J33SL0R63L7R.pdf
Availability of S220J33SL0R63L7R
QUANTITY
S220J33SL0R63L7R Order Process
Ship out your order
Specifications of S220J33SL0R63L7R
Internal Part NumberEIS-S220J33SL0R63L7R
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1,000
SeriesS
PackagingBulk
Capacitance22pF
Tolerance±5%
Voltage - Rated3000V (3kV)
Temperature CoefficientSL
Mounting TypeThrough Hole
Operating Temperature-55°C ~ 125°C
Package / CaseRadial, Disc
Size / Dimension-
Height - Seated (Max)-
Thickness (Max)-
Lead Spacing-
Features-
Lead Style-
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)S220J33SL0R63L7R
Related LinksS220J33S, S220J33SL0R63L7R Datasheet, Vishay/BCcomponents Distributor
S220J33SL0R63L7R Details Description
Related parts for S220J33SL0R63L7R
EMERGNCY STOP PLATE 60MM YLW/BLK datasheet.pdf
RES 336 OHM 1/4W .1% AXIAL datasheet.pdf
CAP CER 820PF 100V Y5P RADIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 40V 50W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 200W datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 20V datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 8V 200W datasheet.pdf
ZIP 6PVH 16I 4W 1.8MM datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X10MM XCUT datasheet.pdf
CONN RCPT 41POS INLINE PIN datasheet.pdf
CAP TANT 22UF 5% 15V 2711 datasheet.pdf
CAP CER 15PF 100V NP0 0805 datasheet.pdf