Spansion S25FL128SAGBHI310
S25FL128SAGBHI310 picture photo
Mfg. Part Number
S25FL128SAGBHI310
Brief Description
IC FLASH 128MBIT 133MHZ 24BGA
Datasheet Download
S25FL128SAGBHI310.pdf
Availability of S25FL128SAGBHI310
QUANTITY
S25FL128SAGBHI310 Order Process
Ship out your order
Specifications of S25FL128SAGBHI310
Internal Part NumberEIS-S25FL128SAGBHI310
Standard Package338
Category Integrated Circuits (ICs)
FamilyMemory
SeriesFL-S
Memory TypeFLASH - NOR
Memory Size128M (16M x 8)
Speed133MHz
InterfaceSPI Serial
Voltage - Supply2.7 V ~ 3.6 V
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
Package / Case24-TBGA
Supplier Device Package24-BGA (6x8)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)S25FL128SAGBHI310
Related LinksS25FL128, S25FL128SAGBHI310 Datasheet, Spansion Distributor
S25FL128SAGBHI310 Details Description
Related parts for S25FL128SAGBHI310
CONN HEADER 18POS .100 VERT GOLD datasheet.pdf
CONV DC/DC 2.5V OUT 165W REMOTE datasheet.pdf
DIP CABLE - HDP16H/AE16M/HDP16H datasheet.pdf
SWITCH PUSH SPDT 0.4VA 28V datasheet.pdf
CONN PLUG 56POS STRAIGHT W/PINS datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 50W datasheet.pdf
RES CHAS MNT 340 OHM 1% 10W datasheet.pdf
IC REG BUCK MULTIPLE QD 28TQFN datasheet.pdf
HEADER BERGSTIK datasheet.pdf
Connector Header 32 Position 0.079" (2.00mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
CAP FILM 0.0051UF 5% 2000VDC AXI datasheet.pdf