Spansion S34MS04G100TFI003
S34MS04G100TFI003 picture photo
Mfg. Part Number
S34MS04G100TFI003
Brief Description
IC FLASH 4GBIT
Datasheet Download
S34MS04G100TFI003.pdf
Availability of S34MS04G100TFI003
QUANTITY
S34MS04G100TFI003 Order Process
Ship out your order
Specifications of S34MS04G100TFI003
Internal Part NumberEIS-S34MS04G100TFI003
Standard Package1,000
SeriesMS-1
PackagingTape & Reel (TR)
Format - MemoryFLASH
Memory TypeFLASH - NAND
Memory Size4G (512M x 8)
Speed45ns
InterfaceParallel
Voltage - Supply1.7 V ~ 1.95 V
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
Package / Case48-TFSOP (0.724", 18.40mm Width)
Supplier Device Package48-TSOP
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)S34MS04G100TFI003
Related LinksS34MS04G, S34MS04G100TFI003 Datasheet, Spansion Distributor
S34MS04G100TFI003 Details Description
Related parts for S34MS04G100TFI003
IC RF TRANSCEIVER 2.4GHZ 32-QFN datasheet.pdf
RES SMD 7.5K OHM 0.1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 12POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
CONN RCPT 5POS WALL MNT W/SKTS datasheet.pdf
T2 TERMINATOR ASSEMBLY datasheet.pdf
RES SMD 30 OHM 1% 1/5W 0805 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 72V 50W datasheet.pdf
CAP CER 56PF 100V 1% BP 1206 datasheet.pdf