Nearson Inc. S467AM-915S
S467AM-915S picture photo
Mfg. Part Number
S467AM-915S
Manufacturer
Product Category
RF Antennas
Brief Description
ANTENNA 915MHZ SWIVEL SMA
Datasheet Download
S467AM-915S.pdf
Availability of S467AM-915S
QUANTITY
S467AM-915S Order Process
Ship out your order
Specifications of S467AM-915S
Internal Part NumberEIS-S467AM-915S
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package10
Category RF/IF and RFID
FamilyRF Antennas
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)S467AM-915S
Related LinksS467A, S467AM-915S Datasheet, Nearson Inc. Distributor
S467AM-915S Details Description
Related parts for S467AM-915S
ANTENNA 470-860MHZ UHF SMD datasheet.pdf
RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 26.5V datasheet.pdf
HOOK PERMA-SEAL (SB-219-06) datasheet.pdf
DIODE SCHOTTKY 30V 2A MBS-2 datasheet.pdf
MGRID HDR SMT W/CAP/PG .38AULF datasheet.pdf
RES 68K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
FERRULE 4.0/22D ZH GREY 1=100PCS datasheet.pdf
RES 300 OHM 0.3W 0.01% RADIAL datasheet.pdf
IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCC datasheet.pdf
IC FLIP FLOP DUAL D 14SOIC datasheet.pdf
TVS DIODE 1VWM SMV datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 21POS JAM NUT SKT datasheet.pdf