Laird Technologies IAS S5157WPA36RSM
S5157WPA36RSM picture photo
Mfg. Part Number
S5157WPA36RSM
Manufacturer
Product Category
RF Antennas
Brief Description
ANT OMNIDIRECT WPA 36" RP SMA M
Datasheet Download
S5157WPA36RSM.pdf
Availability of S5157WPA36RSM
QUANTITY
S5157WPA36RSM Order Process
Ship out your order
Specifications of S5157WPA36RSM
Internal Part NumberEIS-S5157WPA36RSM
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category RF/IF and RFID
FamilyRF Antennas
Series-
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)S5157WPA36RSM
Related LinksS5157W, S5157WPA36RSM Datasheet, Laird Technologies IAS Distributor
S5157WPA36RSM Details Description
Related parts for S5157WPA36RSM
CONN HEADER .100 DUAL R/A 38POS datasheet.pdf
IC SRAM 72MBIT 200MHZ 165FBGA datasheet.pdf
CONN EDGECARD 40POS .100 EXTEND datasheet.pdf
CONN EDGECARD 20POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
RES 61.9 OHM 5W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
CONN PLUG 10POS STRGHT W/SKT datasheet.pdf
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER datasheet.pdf
SENSOR 5MM 5-24VDC NPN CABLE3M datasheet.pdf
FIXED IND 3.9UH 185MA 2.8 OHM datasheet.pdf
RES SMD 2.21K OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
25P M WATER RES R/A .370 4-40N datasheet.pdf
CAP FILM 2.2UF 5% 250VDC RAD datasheet.pdf