Murata Electronics North America SAF38.9MX80Z
SAF38.9MX80Z picture photo
Mfg. Part Number
SAF38.9MX80Z
Datasheet Download
SAF38.9MX80Z.pdf
Availability of SAF38.9MX80Z
QUANTITY
SAF38.9MX80Z Order Process
Ship out your order
Specifications of SAF38.9MX80Z
Internal Part NumberEIS-SAF38.9MX80Z
Delivery TimeIn stock, ship SAF38.9MX80Z today.
SeriesSAF38.9
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeSAW-FILTER
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-SAF38.9MX80Z
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksSAF38., SAF38.9MX80Z Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
SAF38.9MX80Z Details Description
Related parts for SAF38.9MX80Z
RES SMD 26.1OHM 0.25% 1/16W 0402 datasheet.pdf
CONN RING TONGUE STR 26-22AWG datasheet.pdf
CONN BNC JACK R/A 50 OHM PCB datasheet.pdf
CONN RCPT 41POS WALL MNT W/PINS datasheet.pdf
CONN MALE 80POS 4ROWS GOLD SMD datasheet.pdf
TRIMMER 500K OHM 0.25W SMD datasheet.pdf
IC TXRX RS485 FAULT PROT 8SOIC datasheet.pdf
LED XLAMP WARM WHITE 3250K 2SMD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 200W datasheet.pdf
CAP ARRAY 6800PF 16V X7R 0504 datasheet.pdf
CONN PLUG 8POS INLINE W/SKTS datasheet.pdf
ROUND STANDOFF M8 NYLON 84MM datasheet.pdf