Murata Electronics North America SAFC1842.5ML1C1T-TC00/3x3mm
SAFC1842.5ML1C1T-TC00/3x3mm picture photo
Mfg. Part Number
SAFC1842.5ML1C1T-TC00/3x3mm
Datasheet Download
SAFC1842.5ML1C1T-TC00/3x3mm.pdf
Availability of SAFC1842.5ML1C1T-TC00/3x3mm
QUANTITY
EIS Components is the stocking Distributor of SAFC1842.5ML1C1T-TC00/3x3mm, we specialize in Murata Electronics North America all series electronic components. SAFC1842.5ML1C1T-TC00/3x3mm can be shipped within 24 hours after order. If you have any demands for SAFC1842.5ML1C1T-TC00/3x3mm, Please kindly submit an RFQ here or send us an email. We will reply you as soon as possible.
SAFC1842.5ML1C1T-TC00/3x3mm Order Process
Ship out your order
Specifications of SAFC1842.5ML1C1T-TC00/3x3mm
Internal Part NumberEIS-SAFC1842.5ML1C1T-TC00/3x3mm
Delivery TimeIn stock, ship SAFC1842.5ML1C1T-TC00/3x3mm today.
SeriesSAFC1842.5ML1C1T
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeOriginal
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-SAFC1842.5ML1C1T-TC00/3x3mm
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksSAFC1842.5ML1, SAFC1842.5ML1C1T-TC00/3x3mm Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
SAFC1842.5ML1C1T-TC00/3x3mm Details Description
Related parts for SAFC1842.5ML1C1T-TC00/3x3mm
LED RED CLEAR 4PLCC SMD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 72POS .100 EYELET datasheet.pdf
CONN EDGECARD 16POS .156 SQ WW datasheet.pdf
IC MODULATOR/DEMODULATOR 14-SOIC datasheet.pdf
HEADER 12POS STR DUAL INSUL 2ROW datasheet.pdf
RES SMD 30K OHM 5% 1/4W 1210 datasheet.pdf
FIXED IND 33UH 2.5A 85 MOHM SMD datasheet.pdf
CAP CER 82PF 100V NP0 RADIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 200W datasheet.pdf
RES 45.9K OHM 1/4W .5% AXIAL datasheet.pdf
RES 51K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 22POS SKT datasheet.pdf