Murata Electronics North America SAFC902.5M90T-TC12
SAFC902.5M90T-TC12 picture photo
Mfg. Part Number
SAFC902.5M90T-TC12
Datasheet Download
SAFC902.5M90T-TC12.pdf
Availability of SAFC902.5M90T-TC12
QUANTITY
SAFC902.5M90T-TC12 Order Process
Ship out your order
Specifications of SAFC902.5M90T-TC12
Internal Part NumberEIS-SAFC902.5M90T-TC12
Delivery TimeIn stock, ship SAFC902.5M90T-TC12 today.
SeriesSAFC902.5M
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeSMD
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-SAFC902.5M90T-TC12
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksSAFC902.5, SAFC902.5M90T-TC12 Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
SAFC902.5M90T-TC12 Details Description
Related parts for SAFC902.5M90T-TC12
DIODE ZENER 9.1V 500MW SOD123 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 24POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
CONN TERM BLOCK 3POS 15MM datasheet.pdf
TERM BLOCK RISING CLAMP 16POS datasheet.pdf
LED XLAMP WHITE 2SMD datasheet.pdf
IC REG LDO 3.3V 0.15A SOT23-5 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 250W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.8V 50W datasheet.pdf
13+13 DIL SMT PICK/PLACE HDR datasheet.pdf
IC OSC VCXO 100MHZ 6-CLCC datasheet.pdf
RES ARRAY 4 RES 100K OHM 8SRT datasheet.pdf